facebook

logo

Aby schudnąć trzeba

Dobrze jeść

Przysmaki w wersji LCHF

Przysmaki  w wersji LCHF czy to możliwe? Oczywiście! Nie ma chyba osoby, która nie lubi pizzy. Będąc na diecie LCHF można sobie pozwolić na smaczną pizzę w wersji LCHF lub przepyszne pizzarolls. Są to proste w wykonaniu lchf przepisy. Tradycyjne przysmaki czy  fast food, które nie wpływają na wagę, a wręcz przeciwnie odchudzają!

 

Pizza versus lchf pizza

 

Media i inne źródła bombarują nas informacjami, że pizza prowadzi do nadwagi. Oczywiście zwykła pizza na spodzie z mąki, z podwójnym serem i salami to niemało kalorii do spalenia. Tylko spód do pizzy zawiera 1128 kalorii, a w tym aż 195 gram węglowodanów! Jeśli wybierzecie pizzę zdrową z zieleniną i szparagami to i tak będzie to duża porcja węglowodanów.

Jeśli wybierzecie nadzienie w postaci salami, mozzarella, cebuli, pomidorowego sosu i pieczarek, wartość energetyczna pizzy wzrośnie do około 1709 kalorii, a ilość węglowodanów do 203 gramów! Nawet pizza na cienkim spodzie wciąż zawiera 98 gram węglowodanów.

W diecie LCHF dzienna dawka węglowodanów wynosi maksymalnie 50 gramów. Osoba, która chce zachować wagę musi trzymać się tej dawki. Osoba, która pragnie schudnąć nie może spożywać więcej niż 20 gram węglowodanów dziennie.


Nasza pizza lub pizzarolls stanowi 2003 kalorii w tym tylko 13 gram węglowodanów! Większość osób zjada całą tradycyjną pizzę. LCHF pizza czy LCHF pizzarolls są tak syte, że wystarczy zjeść kilka kawałków aby zaspokoić głód na bardzo długo.

1 lchf pizzarolls to 100 kalorii w tym 0,65 g węglowodanów, 5,8 g białka i 8,2 g tłuszczu. Co dostarcza najwięcej energii? Oczywiście tłuszcz! Zaspokaja głód, utrzymuje cukier na stałym poziomie, a przy tym nie tuczy!

Od lat straszono nas, że tłuszcz tuczy. To cukry (węglowodany) tuczą. Organizm ludzki pobiera energię, którą szybko może pozyskać z utylizacji cukrów. Dlatego 

LCHF pizza można jeść codziennie bez ryzyka na przytycie! Z tego przepisu możecie zrobić jedną dużą pizzę lub 20 pizzarolls. Pizza jest smaczna i smakuje jak wysoko węglowodanowa pizza, choć nią nie jest.

Jak widzicie tradycyjne przysmaki bez problemu można przyrządzić w wersji LCHF.

Wybierz dietę LCHF już dziś! LCHF to dieta bez wyrzeczeń! Jeśli lubicie pizzę to mamy dla Was wiele zdrowych lchf przepisów na pizze. Co powiecie na lchf pizza bianco czy pizza z serem pleśniowym i orzechami? Odchudzanie z lchf to nie odchudzanie to styl życia i same przyjemności!

 

Zobacz:odchudzanie, co jeść na LCHF, fizjologia odchudzania

 

Dołącz do nas Dodaj przepis konkurs 

Najpolularniejsze przepisy